Zainwestuj u nas
Lokalizacja

Jednym z najważniejszych czynników mających istotny wpływ na potencjał ekonomiczny Powiatu Myszkowskiego jest jego atrakcyjne położenie geograficzne i usytuowanie logistyczne, uzupełnione doskonałym skomunikowaniem drogowym, kolejowym i lotniczym z najważniejszymi miastami i regionami naszego kontynentu.

 


Powiat Myszkowski usytuowany jest w środkowo- wschodniej części województwa śląskiego na obrzeżach aglomeracji katowickiej, dzięki której dysponuje dobrze rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną, pozwalającą na wygodne podróżowanie i szybki transport towarów. Dogodna lokalizacja pozwala inwestorom zaoszczędzić czas i pieniądze przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów logistyki dostaw. Położenie Powiatu Myszkowskiego na terenie Śląska daje inwestorom dodatkowy bonus w postaci atrakcyjnych cen gruntów i niskich kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.

Inwestor planujący rozwój aktywności gospodarczej na terenie Powiatu Myszkowskiego będzie miał możliwość wpisania się w obszar międzynarodowego środowiska biznesowego. W swoim bliskim sąsiedztwie znajdzie liczną grupę potencjalnych kontrahentów i poddostawców z wielu branż, głównie AGD i automotive. W zakresie swojej aktywności będzie mógł uwzględnić obszar Czech, od granicy których Powiat Myszkowski dzieli nieco ponad 100 km.

 

Zoom na Powiat Myszkowski
Aktualności Polityka Prywatności Polityka Cookies
Tworzenie Stron Internetowych