Baza terenów inwestycyjnych

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą Bazą Ofert Inwestycyjnych.Powiat Myszkowski oferuje inwestorom atrakcyjne tereny inwestycyjne stanowiące idealną lokalizację dla eksporterów, firm logistycznych i poddostawców wielu branż, min.automotive i AGD. O atrakcyjności oferty decyduje głównie lokalizacja na terenie Śląska, niskie koszty pracy w regionie i szereg dodatkowych zachęt inwestycyjnych.

Przedstawione tereny inwestycyjne posiadają aktualne, miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, umożliwiające realizację całego spektrum aktywności gospodarczej. W bazie znajdują się zarówno tereny przeznaczone pod przemysł ciężki i uciążliwą produkcję, jak i nieruchomości dedykowane logistyce i przemysłowi lekkiemu.

Baza umożliwia przeszukiwanie ofert przy użyciu kilku kluczowych kryteriów wyszukiwania, np. gmina, tereny inwestycyjne, hale itp. Aby poznać wszystkie oferty , należy nacisnąć przycisk „szukaj

W Bazie zostały podane tylko ogólnie dostępne informacje na temat interesującej inwestora nieruchomości. W przypadku potrzeby uzyskania bliższych danych prosimy o kontakt z nami.

Zachęcamy Państwa do zgłaszania do naszej Bazy Ofert Inwestycyjnych gruntów i hal przemysłowych przeznaczonych do zbycia lub wynajęcia (hale). Niezbędne dane na ich temat prosimy przekazywać do Biura Obsługi Inwestora Starostwa Powiatowego w Myszkowie. Zamieszczenie ofert w naszej Bazie jest bezpłatne.

Warunkiem zamieszczenia oferty w Bazie Ofert Inwestycyjnych jest wypełnienie formularza „Site Check List”, (w przypadku terenu typu greenfield) lub formatki szczegółowo określającej parametry nieruchomości (w przypadku hal produkcyjnych, magazynów itp.)
Wypełniony formularz należy przesłać mailem na adres: starostwo@powiatmyszkowski.pl

Zapraszamy do współpracy.Pliki do pobrania:
site_check_list_teren_niezabudowany.pdf
site_check_list_hala.pdf
Zoom na Powiat Myszkowski
Aktualności Polityka Prywatności Polityka Cookies
Tworzenie Stron Internetowych