Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców subregionu północnego, którego celem jest szerokie poinformowanie o możliwościach wsparcia tej grupy zawodowej ze środków unijnych. Chodzi o aktualną ofertę programów pomocowych.

Termin i miejsce spotkania:

Termin: 28 czerwca 2017 r.
Godziny spotkania: 10:00-12:30
Miejsce spotkania: Częstochowa , Al. Niepodległości 20/22, sala Stowarzyszenia Księgowych (parter) - (siedziba WUP Katowice, Filia w Częstochowie).

Tematyka spotkania:
• propozycje działań wdrażanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (RPO WSL);
• oferta w zakresie usług rozwojowych szkoleniowych i doradczych dla pracowników i przedsiębiorców sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw;
• możliwości wsparcia w zakresie dofinansowania firm na badania, rozwój i innowacje, na podniesienie konkurencyjności np. poprzez zakup sprzętu, narzędzi ICT, licencji czy oprogramowania.

Chętnych do udziału w spotkaniach prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj -> https://rpo.wup-katowice.pl/register/form/29

Formularze na spotkanie będą przyjmowane do 27 czerwca 2017.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Jeżeli ze względu na niepełnosprawność i/lub stan zdrowia potrzebują Państwo określonych warunków uczestnictwa w spotkaniu, prosimy o dodatkowy kontakt.

Kontakt:
W przypadku pytań dotyczących tematyki lub organizacji spotkania prosimy o kontakt z Punktem Kontaktowym EFS pod numerem telefonu 32 757 33 11.

 

Zoom na Powiat Myszkowski
Aktualności Polityka Prywatności Polityka Cookies
Tworzenie Stron Internetowych